Sale
SOLD - Boxed, Ruger P93DAO - 9mm
$425.00
| Year: | 2003 |
| Maker: | Ruger |
| Type: | 9mm |
| Caliber: | 9mm |
| Bore: | 7/10 |
| Condition: | Good |
Description
4/8/26 - Here we have a boxed Ruger P93DAO in its original configuration for sale. This model does not have a safety and is double-action only. The gun is in good condition. There is minor handling wear on the gun throughout. The black rubber grips are in excellent condition. The bore is bright with strong rifling but there is a little bit of residue buildup. The gun comes in its original box and includes two magazines, an owner's manual, and a loading tool.
Specifications
| Hold: | No |
| C&R: | No |
| Antique: | No |
| Condition: | Good |
| Bore: | 7/10 |
| Maker: | Ruger |
| Year: | 2003 |
| Type: | 9mm |
| Caliber: | 9mm |
HASSLE FREE RETURNS
7 day inspection period on all website purchases.
PLEASE NOTE!
Most of our products are unique. The best way to ensure an item is yours is to purchase it directly off the website.
$1
Every week we put items for sale starting at $1! Click Here to view our Gunbroker page!